Wiemy
wszystko
o farbach do
włosów
Polecamy farby do ścian - TuPolecam

farby do włosów

Partnerzy

Stat4u
Kolory włosów

GRAJ W KOLORYBrunetki, blondynki, rude to niewątpliwie standard na ulicach wielkich miast. Kobiety jednak nie ograniczają się wyłącznie do typowych odcieni, stawiając w życiu na oryginalność. Ognista czerwień a nawet róż i zieleń na głowie to żadna nowość. Chociaż tak innowacyjne odcienie wciąż wzbudzają powszechne zainteresowanie, nie są jednak rzadkością na damskich włosach.

Panie kochają eksperymentować. Ostry makijaż, awangardowy strój i modna fryzura to coś czego pragnie każda kobieta. Pamiętajmy jednak o pewnych ograniczeniach, które pozwolą nam uniknąć niechcianej gafy. Małe szaleństwo może nieść za sobą poważne konsekwencje. Nie chcemy przecież wyglądać komicznie i razić sztucznością. Każda dama chce zachwycać a nie odrażać.

Co zrobić, by nie dopuścić do takiego stanu rzeczy? Przede wszystkim poważnie zastanowić się nad wyborem odpowiedniej farby do koloryzacji włosów. A to wcale nie jest taka prosta sprawa. Nie podejmuj radykalnej decyzji. Jeśli jesteś blondynką a marzy ci się czerń, możesz osiągnąć efekt nieadekwatny do swoich oczekiwań. Naturalna blondynka, najczęściej o jasnej cerze nie będzie prezentować się najlepiej w ciemnych kolorach. Miej to zawsze na uwadze.

EMOCJE PRZY FARBOWANIU


Nie daj się emocjom. Zmiana koloru to poważne postanowienie. Z danym odcieniem przyjdzie ci żyć przed długi czas. Nie chcesz przecież straszyć wyglądem. Zamknięcie się w czterech ścianach do chwili pozbycia się niekorzystnego zabarwienia, to również nie jest dobre rozwiązanie. Lepiej zawczasu rozważyć wszelkie za i przeciw. Wówczas można podjąć odpowiednią decyzję.ODPOWIEDNI WYBÓR


Wybór jest ogromny. Stając przed sklepową półką można dostać oczopląsu. Kolorowe opakowania przyciągają wzrok, zaś chłonne wszelkich promocji panie, z pewnością skuszą się na niejedną okazję. Zwłaszcza jeśli chodzi o podreperowanie swojego wyglądu. Pamiętajmy, by nie podążać za modą i trendami zmieniającymi się z dnia na dzień, to nie wyjdzie nam na dobre. Wybierajmy odcienie jak najbardziej zbliżone do naszego naturalnego koloru.

REWOLUCJA NA GŁOWIE


Marzy ci się jednak prawdziwa rewolucja na głowie? Nie ryzykuj i po pomoc zwróć się do profesjonalisty. On z pewnością dobrze ci doradzi bądź zupełnie odradzi taki pomysł. Zaoszczędzisz wówczas sporo gotówki i nerwów, które przysporzyć ci może kolor nieadekwatny do twojej karnacji czy nawet charakteru.

Odcień taki jak na opakowaniu najczęściej pojawi się w przypadku włosów nigdy wcześniej nie farbowanych. W innym razie może być on zupełnie inny niż ten, który widzimy na włosach modelki reklamującej farbę. Nie zapominajmy o tym.

KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU