Wiemy
wszystko
o farbach do
włosów
Polecamy farby do ścian - TuPolecam

farby do włosów

Partnerzy

Stat4u
Farbowanie włosów

ZACHWYĆ PIĘKNYM KOLOREMFarbowanie włosów to poważna decyzja ale również frajda dla dużych dziewczynek. Możemy bawić się kolorami, ale pamiętajmy aby nie przesadzić z odcieniem. Efekt bowiem może być niekorzystny dla naszego wyglądu.

Eksperymenty, zmiany czy różnego rodzaju metamorfozy to podstawa w życiu każdej kobiety. Panie uwielbiają przeprowadzać rewolucje, czy to w swojej szafie czy na głowie. Ważne, by było oryginalnie i pięknie.

Jeśli zamierzamy samodzielnie dokonać modyfikacji na włosach, rozważmy wszelkie za i przeciw. Skonsultujmy swój pomysł z ekspertem i zaopatrzmy się w profesjonalny preparat do koloryzacji włosów. Pamiętajmy jednak, że tego typu eksperymenty wykonywane na własną rękę są bardzo ryzykowne. Kolor na naszych włosach może być zupełnie inny niż ten widoczny na opakowaniu. Jedynie w przypadku włosów nigdy wcześniej nie poddawanych koloryzacji, odcień może być zbliżony do tego, który promuje modelka. Jeśli zdarzyło nam się już wielokrotne farbowanie, wówczas kolor może nas naprawdę zaskoczyć. Warto w takiej sytuacji zastanowić się nad wizytą u fryzjera.

WYBÓR KOLORU FARBY


Zanim przystąpimy do działania, musimy dokonać odpowiedniego wyboru. Miejmy na uwadze fakt, iż nie każdy kolor będzie nam pasował. Należy wziąć pod lupę wiele czynników, składających się na nasz przyszły wygląd. Po pierwsze, karnacja. Przy jasnej skórze, ciemne włosy nie zdadzą egzaminu. Całość może być wręcz przerażająca. Po drugie, nasz codzienny ubiór. To również bardzo ważna kwestia. Wszystko powinno współgrać ze sobą. Fryzura to zwieńczenie naszej stylizacji. Nie możemy zatem stworzyć czegoś, co będzie wyglądało komicznie.WYBÓR MARKI FARBY KOLORYZUJĄCEJ


Kolor został wybrany, co dalej? Oczywiście, musimy zastanowić się nad odpowiednią marką. Lepiej zaopatrzyć się w profesjonalną farbę do włosów, niż walczyć ze skutkami nietrafionego wyboru. Róbmy wszystko tak, jak zostało to przedstawione w instrukcji obsługi. Krok po kroku, bez pośpiechu, wówczas wszystko powinno się udać. Pamiętajmy, by preparatu nie trzymać na głowie dłużej, niż wskazuje nam producent. Skutki mogą być nieodwracalne.

ROZJAŚNIAMY ?


Chcąc rozjaśnić włosy, należy zachować szczególną ostrożność. W takiej sytuacji postawmy na pomoc eksperta. Najlepiej po prostu udać się do fryzjera. On z pewnością będzie wiedział jak nam pomóc i nie zepsuć naszego wyglądu. Nie przesadzajmy jednak z tego rodzaju zabiegami zbyt często. Notoryczne rozjaśnianie może zaszkodzić naszym włosom i doprowadzić je do opłakanego stanu. Niech nie przerodzi się to w nałóg, sposób na chandrę, nasze włosy mogą tego nie wytrzymać.

KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU