Wiemy
wszystko
o farbach do
włosów
Polecamy farby do ścian - TuPolecam

farby do włosów

Partnerzy

Stat4u
Dekoloryzacja włosów

I PROBLEM Z GŁOWYKobiety uwielbiają tworzyć rozmaite cuda na swoich włosach. Modne fryzury, farbowanie czy prostowanie to niemalże codzienność każdej damy. Czasem nie wszystko jednak idzie zgodnie z planem i efekty pracy nad wizerunkiem mogą być niezgodne z naszymi intencjami. Co zrobić jeśli uświadomimy sobie, iż kolor włosów nie sprostał naszym oczekiwaniom? Jak pozbyć się niechcianego „intruza” z głowy? Oczywiście, zawsze jest jakieś wyjście z trudnej sytuacji. Również w tym przypadku nie należy załamywać rąk i po prostu wziąć się w garść.

Dekoloryzacja włosów to strzał w dziesiątkę, nie czekaj zatem i pozbądź się problemu z głowy.

EKSPERYMENTY NA WŁOSACH


Eksperymenty na włosach to żadna nowość wśród pań. Te bowiem zawsze uważają, że można zmienić coś na lepsze w swojej codziennej stylizacji. Są kobiety, które właściwie nie potrafią żyć bez różnego rodzaju rewolucji w swoim wyglądzie. Przychodzi jednak czas, kiedy to notoryczne modyfikacje zaczynają się po prostu nudzić. Panie wówczas pragną powrócić do swojego naturalnego koloru włosów. To jednak w przypadku wielokrotnego farbowania, nie jest taka prosta sprawa.

Nie praktykujmy tego na własną rękę. Nie róbmy tego same w domu! Tylko profesjonalista w tej dziedzinie wie najlepiej jak przywrócić nasz dawny wygląd. Zna fryzjerskie techniki, wie jak odpowiednio nałożyć farbę, po prostu zna się na rzeczy.DEKOLRYZACJA SZKODZI WŁOSOM


Jak w przypadku każdej koloryzacji, również „zmywanie” farby z włosów, czyli tzw. dekoloryzacja, to ogromnie obciążenie dla naszych pasm. Nie należy zbyt często wykonywać takiego zabiegu. Jedynie w ostateczności rozważmy taką opcję. Miejmy również na uwadze fakt, iż najtrudniejszym do ściągnięcia kolorem jest czerń.

Pamiętajmy, że nie zawsze uzyskamy upragniony efekt. W niektórych przypadkach taką „operację” na głowie należy przeprowadzić kilkakrotnie, by uzyskać wymarzony kolor. To jednak bardzo niszczy włosy i sprawia, że te nie wyglądają tak jak niegdyś. Pamiętać zatem należy o codziennej ich pielęgnacji. Odżywki, maseczki czy serum regenerujące to podstawa w procesie odbudowy naszych włosów.

PAMIĘTAJMY O KONSEKWENCJACH


Skutki uboczne dekoloryzacji są bardzo poważne. Włosy zaczynają wypadać, matowieją, są nijakie, często w opłakanym stanie. Żadna kobieta przecież nie chce doprowadzić się do takiej formy. Bardzo zależy nam na wyglądzie, dlatego trudno pogodzić się z takim stanem rzeczy. Zanim jednak włosy odrosną, musi minąć sporo czasu. To dla pań ogromne wyzwanie. Dlatego pamiętajmy, że każda rewolucja na głowie niesie za sobą poważne konsekwencje.

KLIKNIJ, ABY WRÓCIĆ DO POCZĄTKU